Pasidaryk baldus pats!
Padėsime...

Paslaugos


Pjovimo ir laminavimo paslaugos

Preciziškai pjauname detales baldams iš įvauraus storio laminuotų medžio drožlių plokščių (LMDP), laminuotų medžio dulkių plokščių (LMDF), medienos plaušų plokščių (MPP), korinių plokščių (Eurolight).
Plokščių briaunas kokybiškai laminuojame ABS arba HPL juostomis. Taip pat pjauname ir laminuojame nestandartines, figūrines detales – kreivalinijinis pjovimas, pjūvis kampu, užapvalinimas ir kt.

Gręžiame skyles detalėms tvirtinti, teikiame frezavimo paslaugą.  KOKYBIŠKAI IR GREITAI su  BIESSE ROVER A 1643.

CNC gręžimo ir frezavimo centro aukštos kokybės 5 ašių technologija leidžia atlikti įvairaus sudėtingumo kreivalinijinį frezavimą ir gręžti detalių tvirtinimo skyles pagal mūsų standartinius šablonus arba pagal Jūsų pateiktą brėžinį. Staklių programinė įranga palaiko daugiau negu 40 programų formatų, todėl galime tiesiogiai importuoti Jūsų brėžinius ir taip sutrumpinti detalių gamybos laiką. Kviečiame išbandyti! Daugiau informacijos tel. 8 604 55 357

Filingų ir durelių frezavimas CNC centru

Kombinuojant skirtingus briaunos apdirbimo ir techninės siūlės pasirinkimus, gaunami keli skirtingi kai kurių filingų atlikimo variantai. Po filingų schemomis pateikiamose lentelėse yra galimi kiekvieno filingo variantai su unikaliais kodais.
MDF filingų frezavimo KATALOGAS


Stalviršių apdirbimas

Paruošiame montavimui virtuvinius stalviršius: pjauname, laminuojame briaunas pasirinktinai HPL arba ABS juostomis, išpjauname kiaurymes kriauklei ir kaitlentei, impregnuojame kraštines vandeniui atspariu impregnantu, darome stalviršių sujungimus 90 laipsnių kampu.

 HPL (aukšto slėgio laminato) presavimas

Karšto spaudimo būdu presuojame aukšto slėgio laminatą (HPL) ant įvairaus storio medienos plaušų plokštės (MDF). Taip pat yra galimybė presuoti ir ant medienos drožlių plokštės (MDP), faneros ir kitų medžiagų.

Aukšto slėgio laminatu presuotos plokštės yra atsparios atmosferos poveikiui, įbrėžimams ir ultravioletiniams saulės spinduliams.

Maksimalus presuoto gaminio dydis – 3000x1300 mm (standartas 2800x1300x10 mm arba 2800x650x10mm). Gamybos terminas 4-5 darbo dienos.Dėl galimybės pagaminti didesnių matmenų skydus, skambinkite tel. 8 656 599 17.

Sieninių skydų/sienelių presavimas

Skydai naudojami tarp stalviršio  ir pakabinamųjų spintelių. Skydai iš abiejų pusių dengti aukšto slėgio laminatais. Aukšto slėgio laminatu presuotos plokštės yra atsparios atmosferos poveikiui, įbrėžimams ir ultravioletiniams spinduliams.
Maksimalus presuoto gaminio dydis – 3000x1300 mm. Dėl galimybės pagaminti didesnių matmenų
skydus, skambinkite tel. 8 656 599 17.


Spalvų derinimo konsultacija (nemokamai) EKSPOZICIJOSE:
,,Klasikos namai", Žirmūnų g. 70, Vilniuje,
Savanorių pr. 175 - Kaune,
Baltijos pr. 10, Nemuno baldų centre - Klaipėdoje.

Jums padės profesionalios interjero DIZAINERĖS! Spalvų derinimo konsultacija - nemokama!
Jums liks tik suprojektuoti ir pagaminti baldus.

Čia Jums siūlome atvirą erdvę:
didesnių matmenų pavyzdžius – didesniame plote geriau matyti specifiniai dekoro raštai;
galimybę derinti ir kurti vientisą savo namų stilių - stalviršio, plokštės, dekoratyvinės sienelės pavyzdžiai padės apsispręsti, jei atsinešite savo namų apdailos medžiagų pavyzdžius;
EGGER spalvų derinimo VDS programėlę – galėsite salone greitai ir lengvai pamatyti, kaip baldai atrodys su pasirinktais dekorais;
tiesiog patogią vietą susitikti mieste - malonioje aplinkoje galėsite pasikalbėti, išsirinkti medžiagas, pasitarti …

PASIDARYK BALDUS PATS - užsakymai internetu. Užpildytas užsakymo formas (žr. nuoroda )atsiųskite el.paštu: salonas@baldzius.lt.
Gavę Jūsų užsakymą pateiksime pasiūlymą per 2-3 darbo dienas nurodytu el.pašto adresu.

                             
UŽSAKYMAI GAMYBAI:

išsirinkti plokštes ir UŽSISAKYTI galite čia:
Pramonės g. 99 (parduotuvė prie pat gatvės, renovuotame pastate)
Tel. +370 5 210 20 20, +370 5 271 51 27, 8 652 92007
El. paštas salonas@baldzius.lt

El. paštas baldzius@baldzius.lt
Gavę Jūsų užsakymą pateiksime pasiūlymą per 2-3 darbo dienas nurodytu el.pašto adresu.
Darbo laikas
I-V 08.00-17.00, VI-VII - nedirbame.


Jūsų pastabų ir atsiliepimų laukiame el.p.: info@baldzius.lt